Gaziantep Medikal ürünler malzemeler Hekimmed
Estelia Bahçe Mobilyaları Plastik sandalye masa

Estelia Bahçe Mobilyaları Plastik sandalye masa

Plastik sandalye ve rattan koltuk denildiğinde ilk akla gelen Estelia Bahçe Mobilyaları, sektöründe lider markalardan birisi sayılmaktadır. Ürettiği tüm ürünlerde polipropilen maddesi ve antibakteriyel ürünler bulunmaktadır. Sağlıklı ve konforlu bu ürünlerin tamamı toptan bir şekilde tedarikçi firmalara satılmaktadır. Gaziantepdeki üretim merkezinde plastik sandalye, plastik koltuk, plastik masa, plastik sehpa, rattan koltuk, rattan masa, rattan tabure, rattan sandalye, rattan sehpa ürünlerini en uygun fiyatlara toptan olarak satmaktadır.Rattan Koltuk, günümüzde kullanılan en yaygın bahçe mobilya türüdür. Avantajları: kolay temizlenebilir olması, hafif olması, istiflenebilir olması, açık hava şartlarına karşı dayanıklı olması gibi bir çok avantajı bulunmaktadır.

Plastik rattan bahçe mobilyaları, sentetik rattan ya da poly rattan olarak da adlandırılmaktadır.
Genellikle, aluminyum kasa  üzerine plastik rattan malzemesinin örülmesi yöntemiyle üretilmektedir. Ancak, plasti enjeksiyon rattan mobilyalar çok daha uzun ömürlü ve kullanışlıdır.
Bahçe mobilyaları ürünleri arasında en çok tercih edilen ürün grubu olarak tanımlayabiliriz.
Plastik rattan kullanılarak; rattan masa , rattan koltuk, rattan sandalye , rattan oturma takımı , rattan masa takımı , rattan ezlong ,  rattan salıncak , çardak gibi ürünler üretilebilmektedir.Bu ürünler balkon mobilyaları , bahçe mobilyaları  olarak kullanılmakla beraber.Birçok kafe , restoran projesinde bahçe sandalyesi, plastik rattan koltuk, bahçe masası , cafe sandalyesi , restaurant sandalyesi olarak tercih edilmektedir.

http://www.estelia.com.tr

Adres: 1. Organize Sanayi Bölgesi. 83116 Nolu Cadde. No:3 Başpınar / Şehitkamil / Gaziantep

T. 03423372794
F. 03423372795

info@ayintapplastik.com

Koordinat
Paylaş:

Yorumlar (0)

Yorum Bırak